pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 listopada 2020
  • 22 listopada 2020
  • wyświetleń: 16219

Nowy lokal przy Bankowej rozpoczął swoją działalność

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tapster Pub" podaj

W sobotę, 21 listopada swoją działalność rozpocząl Tapster Pub. To nowy lokal mieszczący się przy ul. Bankowej 2, który wypełni pustkę po Champions Bar.

Tapster Pub
Nowy lokal przy Bankowej w sobotę rozpocznie swoją działalność · fot. Tapster Pub


Otwarcie pubu pierwotnie miało odbyć się 7 listopada. - Knajpa miała pękać w szwach, kucharze mieli ocierać pot rękawami, a ja miałem uroczyście lać i rozdawać Wam piwo. Mieliście się czuć jak w sercu czeskiego piwa - w Pilźnie, bo to dla Was odrestaurowaliśmy lokal, zmieniliśmy kolory i wymieniliśmy kanapy - mówi Krzysztof Gazda, właściciel Tapster Pub.

Pandemia pokrzyżowała plany przedsiębiorcy, dlatego lokal nie został otwarty w zaplanowanym terminie. Jednak nowy właściciel nie zraził się w sobotę, 21 listopada rozpoczął działalność Tapster Pub - na razie w formie dostaw i odbioru osobistego.

Takie dania znajdziemy Tapster Pub · fot. Tapster Pub


Co knajpa proponuje na początek? W karcie dań znajdziemy specjały kuchni czeskiej i śląskiej. Ponadto odbiorcy 100 pierwszych zamówień otrzymają 0,5l piwa gratis. Z kolei dla klientów składających zamówienie powyżej 200 zł przewidziano litrową butelkę wypełnioną po brzegi piwem. Tapster Pub zapewnia także bezpłatną dostawę na terenie Pszczyny.

Menu Tapster Pub


Menu Tapster Pub


Dostawy realizowane są w Pszczynie, Jankowicach, Rudołowicach, Radostowicach, Łące, Porębie, Studzienicach, Wiśle Małej, Wiśle Wielkiej, Czarkowie, Ćwiklicach, Goczałkowicach-Zdroju oraz Piasku.

Zamówienia można składać telefonicznie: 602 490 089.

- Pozwólcie zagościć naszej czeskiej kuchni w Waszych domach. Obiecujemy, że kiedy skończy się pandemia, zrobimy prawdziwe, huczne otwarcie - zapowiada Krzysztof Gazda.

Tapster Pub w mediach społecznościowych:

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Tapster Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tapster Pub" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.